• Przewozy do Hamburga i okolic

  Realizujemy regularne przewozy do Hamburga i okolic nowoczesnymi, bogato wyposażonymi busami marki Mercedes-Benz. Zapewniamy bezpieczne i komfortowe warunki przejazdów z Polski do Niemiec. Naszym celem jest satysfakcja i zadowolenie klienta, dlatego utrzymujemy najwyższe standardy obsługi przewozowej. Przewozimy osoby, paczki i korespondencję.

  Belgia Belgia
 • Przewozy do Bremen i okolic

  Brema, czy też po niemiecku Bremen, to jeden z najważniejszych ośrodków przemysłowych w Niemczech, cieszący się dużym zainteresowaniem Polaków. Jest to także miasto atrakcyjnie turystycznie, z wieloma zabytkami i pięknym ratuszem. Realizujemy przewozy busem do Bremen z Warszawy, Wrocławia, Poznania, Krakowa, Lublina, Częstochowy i kilku mniejszych miast.

  Hamburg Hamburg
 • Przewozy do Lubeki i okolic

  Lubeka jest miastem o bardzo ciekawej historii i wysokich walorach turystycznych, dlatego też jest chętnie odwiedzana przez turystów z całego świata. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, przygotowaliśmy przewozy do Lubeki nowoczesnymi busami Mercedes-Benz. Realizujemy przewozy do Lubeki z Wrocławia, Warszawa, Krakowa, Poznania i innych miast.

  Holandia Holandia

strzałka

 

Przewozy do Bremen (Bremy)

Niesłabnącym zainteresowaniem klientów cieszą się oferowane przez nas przewozy do Bremen. Atrakcyjność tego kierunku podyktowana jest przede wszystkim szerokimi perspektywami, jakie oferuje to miasto. Bremen, czy też Brema jak określa się tę miejscowość w języku polskim, choć jest stolicą najmniejszego kraju związkowego Niemiec, to pozostaje jednym z ich najważniejszych ośrodków przemysłowych. Znajdują tam się m.in. stocznie, cementownie oraz rafineria ropy naftowej. W ulokowanej w tym mieście fabryce swoje samochody produkuje Mercedes-Benz. Brema to obok Hamburga najważniejszy w ośrodek przemysłu lotniczego w Niemczech. Działają tu także czołowe europejskie firmy z branży kosmicznej. W efekcie bez problemu pracę w Bremie znaleźć mogą zarówno inżynierzy i specjaliści w zakresie nowoczesnych technologii, jak i robotnicy. Przyczynia się do tego także duża otwartość na imigrantów, panująca w tym mieście, co znacznie ułatwia im znalezienie zatrudnienia i aklimatyzację.

Oferujemy busy do Bremen

Organizujemy przewozy do Bremen z Warszawy, Wrocławia, Poznania, Krakowa, Lublina i Częstochowy. Odpowiadając na zapotrzebowanie klientów, oprócz kursów z wymienionych ośrodków jeździmy także na trasach obejmujących swoim zasięgiem także mniejsze miejscowości. Uruchomiliśmy przewozy do Bremen z Sieradza, Białej Podlaskiej, Piotrkowa Trybunalskiego oraz Sandomierza, dzięki którym również mieszkańcy tych miejscowości mogą w wygodny sposób dostać się do tego niemieckiego miasta i to nie tylko w celach zarobkowych, ale także turystycznych. Brema posiada bowiem jeden z najpiękniejszych ratuszy w całych Niemczech, a także wiele innych zabytków, które warto zobaczyć.

bus

Kierunki naszych przewozów do Niemiec:

 • Luneburg
 • Hanover
 • Zagłębie Ruhry
 • Berlin
 • Brema

 

 

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie.
Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.