• Przewozy do Hamburga i okolic

  Realizujemy regularne przewozy do Hamburga i okolic nowoczesnymi, bogato wyposażonymi busami marki Mercedes-Benz. Zapewniamy bezpieczne i komfortowe warunki przejazdów z Polski do Niemiec. Naszym celem jest satysfakcja i zadowolenie klienta, dlatego utrzymujemy najwyższe standardy obsługi przewozowej. Przewozimy osoby, paczki i korespondencję.

  Belgia Belgia
 • Przewozy do Bremen i okolic

  Brema, czy też po niemiecku Bremen, to jeden z najważniejszych ośrodków przemysłowych w Niemczech, cieszący się dużym zainteresowaniem Polaków. Jest to także miasto atrakcyjnie turystycznie, z wieloma zabytkami i pięknym ratuszem. Realizujemy przewozy busem do Bremen z Warszawy, Wrocławia, Poznania, Krakowa, Lublina, Częstochowy i kilku mniejszych miast.

  Hamburg Hamburg
 • Przewozy do Lubeki i okolic

  Lubeka jest miastem o bardzo ciekawej historii i wysokich walorach turystycznych, dlatego też jest chętnie odwiedzana przez turystów z całego świata. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, przygotowaliśmy przewozy do Lubeki nowoczesnymi busami Mercedes-Benz. Realizujemy przewozy do Lubeki z Wrocławia, Warszawa, Krakowa, Poznania i innych miast.

  Holandia Holandia

strzałka

 

Przewozy do Lubeki

Lubeka ze względu na swoje położenie geograficzne była w średniowieczu jednym z najważniejszych portów w Europie. Liga Hanzeatycka, czyli związek miast handlowych, któremu przewodziła, był tak potężny, że mógł dyktować swoje warunki europejskim monarchom, wymuszając nierzadko korzystne dla siebie przywileje handlowe na drodze zbornej. Dziś pozostałością dawnej świetności jest majestatyczna Brama Holsztyńska prowadząca do gotyckiego Starego Miasta, które ze względu na swoją wyjątkową urodę oraz walory historyczne zostało wypisane na listę UNESCO. Podobnie jak przed wiekami również dziś położenie sprzyja jednak Lubece. Obok licznych zabytków i bogatej historii to właśnie ono przyciąga dziś licznie turystów, którzy latem tłumnie ściągają do Travemünde, czyli nadmorskiej części miasta, słynącej z pięknych plaż. Jako że coraz chętniej wyjeżdżają tam także turyści z Polski, to specjalnie z myślą o nich przygotowaliśmy przewozy do Lubeki.

Oferujemy busy do Lubeki

Z naszych przewozów do Lubeki z Wrocławia, Warszawy, Krakowa czy Poznania mogą skorzystać jednak nie tylko osoby wybierające się do Niemiec na wakacje. W związku z rozwojem turystycznym Miasto Siedmiu Wież jest atrakcyjnym kierunkiem także dla osób wybierających wyjazdy do Niemiec w celu poszukiwania zarówno stałej, jak i sezonowej pracy. Hotelarstwo i gastronomia to zdecydowanie najbardziej popularne, choć nie jedyne obszary, w których można znaleźć tam zatrudnienie. Polacy pracują tam też m.in. w budownictwie oraz przy opiece nad osobami starszymi. Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów wyjeżdżających zarówno w celach turystycznych, jak i zarobkowych oferujemy przewozy do Lubeki z Piotrkowa Trybunalskiego, Sandomierza, Sieradza, Częstochowy, Białej Podlaskiej i Lublina.

bus

Kierunki naszych przewozów do Niemiec:

 • Luneburg
 • Hanover
 • Zagłębie Ruhry
 • Berlin
 • Brema

 

 

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie.
Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.