Przewozy do Hamburga i okolic

Realizujemy regularne przewozy do Hamburga i okolic nowoczesnymi, bogato wyposażonymi busami marki Mercedes-Benz. Zapewniamy bezpieczne i komfortowe warunki przejazdów z Polski do Niemiec. Naszym celem jest satysfakcja i zadowolenie klienta, dlatego utrzymujemy najwyższe standardy obsługi przewozowej. Przewozimy osoby, paczki i korespondencję.

Belgia maska
Przewozy do Bremen i okolic

Brema, czy też po niemiecku Bremen, to jeden z najważniejszych ośrodków przemysłowych w Niemczech, cieszący się dużym zainteresowaniem Polaków. Jest to także miasto atrakcyjnie turystycznie, z wieloma zabytkami i pięknym ratuszem. Realizujemy przewozy busem do Bremen z Warszawy, Wrocławia, Poznania, Krakowa, Lublina, Częstochowy i kilku mniejszych miast.

Hamburg maska
Przewozy do Lubeki i okolic

Lubeka jest miastem o bardzo ciekawej historii i wysokich walorach turystycznych, dlatego też jest chętnie odwiedzana przez turystów z całego świata. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, przygotowaliśmy przewozy do Lubeki nowoczesnymi busami Mercedes-Benz. Realizujemy przewozy do Lubeki z Wrocławia, Warszawa, Krakowa, Poznania i innych miast.

Holandia maska

strzałka

 

Na co zwracać uwagę podczas wynajmu busa?    

Na każdym kroku można natknąć się na ogłoszenia dotyczące wynajmu busów. Poszczególni przewoźnicy mogą jednak mieć oferty skierowane do różnych klientów. Dla jednych będzie to opłacalne, a dla innych nie. Część informacji zostanie zawarta w umowie, lecz bezpiecznie jest o wszystko dopytać się wcześniej. W tym wpisie postanowiliśmy przybliżyć ci informacje, które trzeba uwzględnić podczas poszukiwania busa na wynajem.

Wygodny bus i obeznany kierowca 

Ogłoszenia wieszane na słupach i tablicach dotyczące wynajmu busów nie świadczą o tym, że dany przewoźnik działa legalnie. Dlatego pierwsze, co trzeba zrobić, to sprawdzić, czy firma rzeczywiście istnieje. Jest to swego rodzaju zapewnienie, że zaliczka nie przepadnie, a pojazdy są regularnie sprawdzane. Ta informacja ma szczególne znaczenie w przypadku podróży firmowej. Przewoźnik musi zadbać o twoje bezpieczeństwo, lecz ty powinieneś sprawdzić, jakie samochody można wynająć. Im dłuższa podróż, tym większe znaczenie będzie miała sprawna i oczyszczona klimatyzacja, luk bagażowy mieszczący wszystkie walizki, wygodne fotele, podłokietniki, przyciemniane szyby, odpowiednio duża przestrzeń na nogi czy działające radio.

Klienci zwracają uwagę także na pomoc i miłą aparycję kierowcy, lecz większe znaczenie ma jego  obycie i doświadczenie w trasie. Jeśli chcesz wynająć busa na przewóz do Niemiec, szukaj firmy, która regularnie oferuje takie usługi. Kierowca, który zna wybraną trasę i wie, gdzie jechać w przypadku objazdów, poradzi sobie lepiej niż ktoś, kto rzadko prowadzi za granicą.

O co zapytać przed podpisaniem umowy? 

Podczas szukania odpowiedniego przewoźnika dowiesz się, jakie są sposoby rezerwacji. W niektórych firmach można zrobić to telefonicznie lub mailowo, w innych trzeba samodzielnie udać się do siedziby. Jest to opcja najbezpieczniejsza i najlepsza, lecz dla niektórych osób problematyczna ze względu na godziny otwarcia. Zapytaj o to, w jaki sposób odbywa się dostarczenie i zwrot busa. Są firmy, które nakazują przyjazd bezpośrednio do siedziby, inne pozostają bardziej elastyczne. Zabiorą cię z wybranego miejsca, zajadą po poszczególne osoby i odwiozą wszystkich tam, gdzie sobie zażyczysz. Musisz także dowiedzieć się, czy obowiązuje limit kilometrów. Oznacza to, że po przekroczeniu określonej odległości dalsza jazda jest dodatkowo płatna. Z taką formą można się spotkać w przypadku wynajmu długoterminowego. Tego typu usługa nie zawsze jednak jest dostępna u małych przewoźników.

 

bus

Kierunki naszych przewozów do Niemiec:

  • Luneburg
  • Hanover
  • Zagłębie Ruhry
  • Berlin
  • Rostock