Blog

Dlaczego podróżowanie busem cieszy się tak dużą popularnością?

podróżowanie busem

W dobie rozwoju różnorodnych środków transportu coraz więcej osób decyduje się na podróżowanie busem. Na taki wybór najczęściej stawiają ci, którzy podróżują za granicę w celach zarobkowych bądź turystycznych. Co przekonuje ich do takiego podróżowania? W niniejszym artykule przyjrzymy się bliżej temu, jakie zalety gwarantuje transport busowy.

Czytaj więcej...

W co powinien być wyposażony nowoczesny bus?

busy

Mimo rozbudowanej siatki połączeń lotniczych i kolejowych transport drogowy wciąż pozostaje bezkonkurencyjny na krótkich i średnich trasach wewnątrz europejskich, jeżeli chodzi o czas przejazdu, związany z nim koszt oraz oferowany komfort. Będzie tak zwłaszcza w przypadku komunikacji drogowej między Polską a sąsiednimi krajami. Firmy oferujące przewozy do Niemiec są w stanie zaproponować nie tylko dość umiarkowane ceny, ale także świetne warunki podróży. Jest to możliwe za sprawą wykorzystywanego taboru – bezpiecznych i wygodnych busów. Przekonajmy się, co zwykle znajduje się w takich pojazdach i sprawdźmy, dlaczego są one wybierane tak chętnie.

Czytaj więcej...

Na czym polega przewóz paczek do Niemiec?

przewóz paczek

Transport paczek to usługa, która umożliwia osobom prywatnym i przedsiębiorcom wysyłanie przesyłek do Niemiec. Usługa ta jest często wykorzystywana przez firmy, które muszą szybko i bezpiecznie przetransportować towary, dokumenty lub inne przedmioty. Korzystają z niej również osoby prywatne, które chcą wysłać prezenty lub inne przedmioty do przyjaciół i rodziny w Niemczech.

Czytaj więcej...

Jaki środek transportu wybrać na trasie do Niemiec?

jadący minibus

Kiedy planujesz podróż do Niemiec, masz do wyboru kilka środków transportu. Z Polski do Niemiec bez problemu dostaniesz się samochodem, pociągiem i samolotem, ale żadna z tych opcji nie jest idealna. Podróż samochodem to wygoda, ale też  wysokie koszty, szczególnie jeśli nie możesz rozłożyć ich na współpasażerów. Pociągiem, ani samolotem nie dotrzesz bezpośrednio do celu podróży. Dobrą alternatywą jest przewóz do Niemiec nowoczesnym busem.

Czytaj więcej...

5 cech dobrego przewoźnika

przewoźnik pasażerów

Od czasu wejścia naszego kraju do strefy Schengen, wyjazdy za granicę stały się codziennością dla wielu Polaków. Niezależnie od tego, czy planujesz wakacje, wyjeżdżasz do pracy lub odwiedzasz rodzinę, zależy Ci na transporcie, który zapewni spokojną, bezpieczną i komfortową podróż. Poznaj 5 cech dobrego przewoźnika międzynarodowego.

Czytaj więcej...

Dlaczego warto wysyłać paczki do Niemiec busem?

kartony zapakowane w minibusie

W ostatnim czasie można zaobserwować duży wzrost zapotrzebowania na transport paczek do Niemiec. Jak się okazuje, jednym z najtańszych i najbezpieczniejszych sposobów na wysyłkę przesyłki za granicę, jest transport busem. Zachęcamy do zapoznania się z poniższym artykułem, w którym wyjaśniamy, dlaczego warto zdecydować się na wysłanie paczki do Niemiec busem i jakie są warunki przewozu.

Czytaj więcej...

Jakie dokumenty sprawdzić u przewoźnika osób w UE?

unia europejska

Przewóz drogowy osób jest bardzo powszechny na terenie Unii Europejskiej. Można się w ten sposób z powodzeniem przemieszczać pomiędzy różnymi krajami członkowskimi. Są to wyjazdy zarówno związane z wykonywaną aktywnością zawodową, jak i turystyczne. Jak jednak wybrać odpowiedniego przewoźnika i jak go sprawdzić, zanim zdecydujemy się na wspólną podróż? Co powinniśmy wiedzieć?

Czytaj więcej...

Czym jest usługa przewozu door to door?

wejście do busa

Podróż z jednego w miejsca w drugie, nigdy nie była tak prosta i wygodna jak do tej pory. Środków lokomocji mamy do wyboru całkiem sporo, są to samoloty, statki pociągi oraz samochody. Na czym polega usługa door to door w przypadku tych ostatnich? Sprawdźmy!

Czytaj więcej...

bus

Kierunki naszych przewozów do Niemiec:

  • Luneburg
  • Hanover
  • Zagłębie Ruhry
  • Berlin
  • Rostock