Przewozy do Hamburga i okolic

Realizujemy regularne przewozy do Hamburga i okolic nowoczesnymi, bogato wyposażonymi busami marki Mercedes-Benz. Zapewniamy bezpieczne i komfortowe warunki przejazdów z Polski do Niemiec. Naszym celem jest satysfakcja i zadowolenie klienta, dlatego utrzymujemy najwyższe standardy obsługi przewozowej. Przewozimy osoby, paczki i korespondencję.

Belgia maska
Przewozy do Bremen i okolic

Brema, czy też po niemiecku Bremen, to jeden z najważniejszych ośrodków przemysłowych w Niemczech, cieszący się dużym zainteresowaniem Polaków. Jest to także miasto atrakcyjnie turystycznie, z wieloma zabytkami i pięknym ratuszem. Realizujemy przewozy busem do Bremen z Warszawy, Wrocławia, Poznania, Krakowa, Lublina, Częstochowy i kilku mniejszych miast.

Hamburg maska
Przewozy do Lubeki i okolic

Lubeka jest miastem o bardzo ciekawej historii i wysokich walorach turystycznych, dlatego też jest chętnie odwiedzana przez turystów z całego świata. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, przygotowaliśmy przewozy do Lubeki nowoczesnymi busami Mercedes-Benz. Realizujemy przewozy do Lubeki z Wrocławia, Warszawa, Krakowa, Poznania i innych miast.

Holandia maska

strzałka

 

Blog

Jakie są zasady przewozu bagażu w busie?

walizka

Planujesz podróż busem za granicę? W takim razie na pewno chcesz się do tego odpowiednio przygotować. Jedną z najważniejszych kwestii jest przewóz bagażu. Co można ze sobą zabrać? Jakie są limity pakunków i czy można ze sobą zabrać niewymiarowy sprzęt lub wózek dla dziecka?

Czytaj więcej...

Jakie należy mieć uprawnienia do przewozu osób?

wycieczka

Przewóz osób to bardzo odpowiedzialne zadanie, do którego trzeba podchodzić naprawdę rzetelnie, mając na względzie zdrowie i życie innych osób. Jakie uprawnienia są niezbędne, aby móc wykonywać taki zawód? Czy jest to tylko i wyłącznie prawo jazdy, czy może jakikolwiek dodatkowy dokument?

Czytaj więcej...

Na co zwracać uwagę podczas wynajmu busa?    

wynajem busa

Na każdym kroku można natknąć się na ogłoszenia dotyczące wynajmu busów. Poszczególni przewoźnicy mogą jednak mieć oferty skierowane do różnych klientów. Dla jednych będzie to opłacalne, a dla innych nie. Część informacji zostanie zawarta w umowie, lecz bezpiecznie jest o wszystko dopytać się wcześniej. W tym wpisie postanowiliśmy przybliżyć ci informacje, które trzeba uwzględnić podczas poszukiwania busa na wynajem.

Czytaj więcej...

Jakie powinno być wyposażenie komfortowego busa?    

komfortowy bus

Na każdym regionalnym rynku można znaleźć wielu przewoźników, lecz oferowane przez nich pojazdy często pozostawiają wiele do życzenia. Klienci godzą się na nie, ponieważ bardziej zależy im na pokonaniu wybranej trasy niż na wygodzie. Jeśli jednak w jedną stronę przejazdy oferują różne firmy lub potrzebujesz busa na wynajem, to w pewnym sensie ty dyktujesz warunki. Przeczytaj, jakie powinno być wyposażenie komfortowego pojazdu.

Czytaj więcej...

bus

Kierunki naszych przewozów do Niemiec:

  • Luneburg
  • Hanover
  • Zagłębie Ruhry
  • Berlin
  • Rostock