• Przewozy do Hamburga i okolic

  Realizujemy regularne przewozy do Hamburga i okolic nowoczesnymi, bogato wyposażonymi busami marki Mercedes-Benz. Zapewniamy bezpieczne i komfortowe warunki przejazdów z Polski do Niemiec. Naszym celem jest satysfakcja i zadowolenie klienta, dlatego utrzymujemy najwyższe standardy obsługi przewozowej. Przewozimy osoby, paczki i korespondencję.

  Belgia Belgia
 • Przewozy do Bremen i okolic

  Brema, czy też po niemiecku Bremen, to jeden z najważniejszych ośrodków przemysłowych w Niemczech, cieszący się dużym zainteresowaniem Polaków. Jest to także miasto atrakcyjnie turystycznie, z wieloma zabytkami i pięknym ratuszem. Realizujemy przewozy busem do Bremen z Warszawy, Wrocławia, Poznania, Krakowa, Lublina, Częstochowy i kilku mniejszych miast.

  Hamburg Hamburg
 • Przewozy do Lubeki i okolic

  Lubeka jest miastem o bardzo ciekawej historii i wysokich walorach turystycznych, dlatego też jest chętnie odwiedzana przez turystów z całego świata. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, przygotowaliśmy przewozy do Lubeki nowoczesnymi busami Mercedes-Benz. Realizujemy przewozy do Lubeki z Wrocławia, Warszawa, Krakowa, Poznania i innych miast.

  Holandia Holandia

strzałka

 

Przewozy do Niemiec

Geograficzna bliskość, łatwość znalezienia zatrudniania oraz wysokie zarobki to główne czynniki determinujące wzrost sezonowej i stałej emigracji zarobkowej z Polski do Niemiec. Duży wpływ na rosnącą z roku na rok liczbę Polaków pracujących u naszego zachodniego sąsiada miało otwarcie tamtejszego rynku pracy, co nastąpiło ostatecznie w 2011 roku. Wcześniej do zdobycia legalne zatrudnienia w Niemczech konieczne było uzyskanie niezbędnego pozwolenia. Kiedy jednak bariera ta przestała obowiązywać, przewozy do Niemiec zaczęły cieszyć się coraz większych zainteresowaniem. W odpowiedzi na wzrastające potrzeby klientów w tym zakresie przygotowaliśmy kilka tras przejazdu do różnych miast ulokowanych przede wszystkim w centralnej i północnej części Niemiec. Obecnie organizujemy przewozy do Hamburga, Kilonii, Rostocku, Kolonii czy Berlina. Dowozimy klientów także do Oldenburga, Luneburga, Lubeki, Hanoweru, Bremy oraz Zagłębia Ruhry.

Bezpieczne przewozy do Niemiec z Max-Trans

Naszym priorytetem jest wygoda klientów. Dlatego też przewozy do Niemiec realizujemy na terenie aż 11 województw. Nasze trasy wiodą nie tylko przez duże, ale także mniejsze ośrodki miejskie. Dzięki temu klienci mogą wybrać punkt startowy zgodnie ze swoim preferencjami, oszczędzając czas i pieniądze na dojazdach. Zadbaliśmy o to, aby cała podróż odbywał się w komfortowych warunkach, a pasażerowie dotarli bezpiecznie na miejsce w możliwie najkrótszym czasie. Przewidzieliśmy także możliwość zorganizowania wyjazdu w indywidualnie ustalonym terminie dla grup zorganizowanych. Choć zajmujemy się głównie transportem osób, przygotowaliśmy dla naszych klientów opcję przewozu korespondencji i paczek do Niemiec.

Oferujemy busy do Niemiec z następujących miast w Polsce:

 1. 1. Lublina,
 2. 2. Białej Podlaskiej,
 3. 3. Chełma,
 4. 4. Radomia,
 5. 5. Warszawy,
 6. 6. Łodzi,
 7. 7. Rzeszowa,
 8. 8. Tarnobrzega,
 9. 9. Sandomierza,
 10. 10. Piotrkowa Trybunalskiego,
 11. 11. Częstochowy,
 12. 12. Krakowa,
 13. 13. Katowic,
 14. 14. Sieradza,
 15. 15. Poznania,
 16. 16. Wrocławia,
 17. 17. Konina,
 18. 18. Kalisza,
 19. 19. Opola,
 20. 20. Zielonej Góry.

Nasze najpopularniejsze kierunki przejazdów do Niemiec to: Hamburg, Lubeka i Bremen.

bus

Kierunki naszych przewozów do Niemiec:

 • Luneburg
 • Hanover
 • Zagłębie Ruhry
 • Berlin
 • Rostock

 

 

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie.
Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.