Przewozy do Hamburga i okolic

Realizujemy regularne przewozy do Hamburga i okolic nowoczesnymi, bogato wyposażonymi busami marki Mercedes-Benz. Zapewniamy bezpieczne i komfortowe warunki przejazdów z Polski do Niemiec. Naszym celem jest satysfakcja i zadowolenie klienta, dlatego utrzymujemy najwyższe standardy obsługi przewozowej. Przewozimy osoby, paczki i korespondencję.

Belgia maska
Przewozy do Bremen i okolic

Brema, czy też po niemiecku Bremen, to jeden z najważniejszych ośrodków przemysłowych w Niemczech, cieszący się dużym zainteresowaniem Polaków. Jest to także miasto atrakcyjnie turystycznie, z wieloma zabytkami i pięknym ratuszem. Realizujemy przewozy busem do Bremen z Warszawy, Wrocławia, Poznania, Krakowa, Lublina, Częstochowy i kilku mniejszych miast.

Hamburg maska
Przewozy do Lubeki i okolic

Lubeka jest miastem o bardzo ciekawej historii i wysokich walorach turystycznych, dlatego też jest chętnie odwiedzana przez turystów z całego świata. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, przygotowaliśmy przewozy do Lubeki nowoczesnymi busami Mercedes-Benz. Realizujemy przewozy do Lubeki z Wrocławia, Warszawa, Krakowa, Poznania i innych miast.

Holandia maska

strzałka

 

Kontakt do firmy przewozowej Max-Trans

Busy do Niemiec - kontakt

Wszystkich z Państwa, zainteresowanych naszą ofertą międzynarodowego przewozu osób, paczek i korespondencji zachęcamy do kontaktu. Oferujemy komfortowe przewozy do Niemiec, w tym przewozy do Hamburga i okolic. W razie pytań odnośnie rezerwacji busów do Niemiec albo terminów wyjazdów wystarczy do nas zadzwonić. Udzielimy Państwu wszystkich niezbędnych informacji.

Pod poniższym numerem telefonu uzyskają Państwo informacje na temat warunków i czasu trwania podróży oraz tras:
Tel. 602 533 386

Informacja i rezerwacja miejsc do Hamburga jest dostępna pod numerem telefonu:

Tel. 602 533 386.

bus

Kierunki naszych przewozów do Niemiec:

  • Luneburg
  • Hanover
  • Zagłębie Ruhry
  • Berlin
  • Rostock