Przewozy do Hamburga i okolic

Realizujemy regularne przewozy do Hamburga i okolic nowoczesnymi, bogato wyposażonymi busami marki Mercedes-Benz. Zapewniamy bezpieczne i komfortowe warunki przejazdów z Polski do Niemiec. Naszym celem jest satysfakcja i zadowolenie klienta, dlatego utrzymujemy najwyższe standardy obsługi przewozowej. Przewozimy osoby, paczki i korespondencję.

Belgia maska
Przewozy do Bremen i okolic

Brema, czy też po niemiecku Bremen, to jeden z najważniejszych ośrodków przemysłowych w Niemczech, cieszący się dużym zainteresowaniem Polaków. Jest to także miasto atrakcyjnie turystycznie, z wieloma zabytkami i pięknym ratuszem. Realizujemy przewozy busem do Bremen z Warszawy, Wrocławia, Poznania, Krakowa, Lublina, Częstochowy i kilku mniejszych miast.

Hamburg maska
Przewozy do Lubeki i okolic

Lubeka jest miastem o bardzo ciekawej historii i wysokich walorach turystycznych, dlatego też jest chętnie odwiedzana przez turystów z całego świata. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, przygotowaliśmy przewozy do Lubeki nowoczesnymi busami Mercedes-Benz. Realizujemy przewozy do Lubeki z Wrocławia, Warszawa, Krakowa, Poznania i innych miast.

Holandia maska

strzałka

 

Przewozy paczek do Niemiec

Poza międzynarodowymi pasażerskimi przewozami do Niemiec, zajmujemy się również profesjonalnym przewozem paczek. Przewozimy paczki z terenów Polski, m.in. z takich miast jak Warszawa, Kraków, Poznań czy Wrocław. Nasze kursy rozpoczynamy na terenach wschodniej Polski.

Do bieżącej obsługi służą nam busy marki Mercedes-Benz, idealne do przewozu przesyłek wielkogabarytowych. Dbamy o bezpieczeństwo Państwa przesyłek i punktualność ich dostarczenia w wybrane miejsce. W cenę usługi wliczone jest m.in. ubezpieczenie przesyłki.

Polecamy również naszą ofertę innych przewozów zagranicznych. Szczegóły w oddzielnej zakładce ofertowej.

 

bus

Kierunki naszych przewozów do Niemiec:

  • Luneburg
  • Hanover
  • Zagłębie Ruhry
  • Berlin
  • Rostock