W co powinien być wyposażony nowoczesny bus?

Mimo rozbudowanej siatki połączeń lotniczych i kolejowych transport drogowy wciąż pozostaje bezkonkurencyjny na krótkich i średnich trasach wewnątrz europejskich, jeżeli chodzi o czas przejazdu, związany z nim koszt oraz oferowany komfort. Będzie tak zwłaszcza w przypadku komunikacji drogowej między Polską a sąsiednimi krajami. Firmy oferujące przewozy do Niemiec są w stanie zaproponować nie tylko dość umiarkowane ceny, ale także świetne warunki podróży. Jest to możliwe za sprawą wykorzystywanego taboru – bezpiecznych i wygodnych busów. Przekonajmy się, co zwykle znajduje się w takich pojazdach i sprawdźmy, dlaczego są one wybierane tak chętnie.

Jak wyposażone są busy?

Nowoczesne busy to pojazdy, które w niczym nie ustępują autom osobowym z klas wyższych pod względem swego wyposażenia. Pasażerowie mogą liczyć na bardzo wygodne fotele, na których można przyjąć o wiele bardziej komfortową pozycję niż w klasycznej osobówce, a także na klimatyzację pozwalającą na zmniejszenie uciążliwości związanych z upałem. Pojazdy są świetnie wyciszone, co pozwala na relaks w czasie jazdy, a dobrze pracujące zawieszenie niweluje silne wstrząsy. Ważne są także montowane systemy bezpieczeństwa – zależnie od modelu są to nie tylko ABS, ale także wiele innych rozwiązań zmniejszających ryzyko, że auto wpadnie w poślizg. Istotne będą takie udogodnienia jak gniazdka USB, dzięki którym można naładować telefon czy tablet. W wielu busach dostępne są też odtwarzacze DVD, dzięki którym podczas jazdy można oglądać filmy.

Co sprawia, że tak wiele osób chętnie podróżuje busem?

Przewoźnicy korzystający z busów oferują bardzo dogodne połączenia między miastami w Polsce i Niemczech, co pozwala na szybkie dotarcie do celu podróży przy niskich kosztach. Jest to o wiele wygodniejsze niż jazda pociągiem, ponieważ zwykle wymaga to dojechania do miejscowości, przez którą jeżdżą składy międzynarodowe, podczas gdy bus może „podjechać pod drzwi”.

bus

Kierunki naszych przewozów do Niemiec:

  • Luneburg
  • Hanover
  • Zagłębie Ruhry
  • Berlin
  • Rostock