Przewozy do Hamburga i okolic

Realizujemy regularne przewozy do Hamburga i okolic nowoczesnymi, bogato wyposażonymi busami marki Mercedes-Benz. Zapewniamy bezpieczne i komfortowe warunki przejazdów z Polski do Niemiec. Naszym celem jest satysfakcja i zadowolenie klienta, dlatego utrzymujemy najwyższe standardy obsługi przewozowej. Przewozimy osoby, paczki i korespondencję.

Belgia maska
Przewozy do Bremen i okolic

Brema, czy też po niemiecku Bremen, to jeden z najważniejszych ośrodków przemysłowych w Niemczech, cieszący się dużym zainteresowaniem Polaków. Jest to także miasto atrakcyjnie turystycznie, z wieloma zabytkami i pięknym ratuszem. Realizujemy przewozy busem do Bremen z Warszawy, Wrocławia, Poznania, Krakowa, Lublina, Częstochowy i kilku mniejszych miast.

Hamburg maska
Przewozy do Lubeki i okolic

Lubeka jest miastem o bardzo ciekawej historii i wysokich walorach turystycznych, dlatego też jest chętnie odwiedzana przez turystów z całego świata. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, przygotowaliśmy przewozy do Lubeki nowoczesnymi busami Mercedes-Benz. Realizujemy przewozy do Lubeki z Wrocławia, Warszawa, Krakowa, Poznania i innych miast.

Holandia maska

strzałka

 

Jakie powinno być wyposażenie komfortowego busa?    

Na każdym regionalnym rynku można znaleźć wielu przewoźników, lecz oferowane przez nich pojazdy często pozostawiają wiele do życzenia. Klienci godzą się na nie, ponieważ bardziej zależy im na pokonaniu wybranej trasy niż na wygodzie. Jeśli jednak w jedną stronę przejazdy oferują różne firmy lub potrzebujesz busa na wynajem, to w pewnym sensie ty dyktujesz warunki. Przeczytaj, jakie powinno być wyposażenie komfortowego pojazdu.

Bezpieczne przechowywanie bagażów 

Na wygodę podróży składa się wiele czynników. Im jest ona dłuższa, tym większe znaczenie będą miały poszczególne elementy, które wpływają tak na komfort, jak i na bezpieczeństwo. Przewóz busem określonej ilości osób wymaga odpowiednio dużego i bezpiecznego bagażnika. Walizki nie mogą wpadać do przedniej części pojazdu. Nie można również oczekiwać od pasażerów, by mieli przy sobie większe bagaże. Dopuszczalne jest jednak trzymanie podręcznych toreb i plecaków. Bus powinien być wyposażony w specjalne półki pod sufitem, które je pomieszczą i jednocześnie nie dopuszczą do wypadnięcia na zakrętach. Największy wpływ na bezpieczeństwo mają sprawnie działające pasy. Nie mogą one być porwane, a gniazda nie powinny być połamane.

Wygodne miejsca do siedzenia 

Największy wpływ na wygodę mają wyprofilowane fotele. Jeśli są one wykonane z miękkich, oddychających materiałów, ograniczą pocenie się skóry. Dodatkowo mogą być wyposażone w podłokietniki i oparcia na głowy. Czasem można także spotkać rozkładane stoliki oraz miejsca na kubeczki, lecz zazwyczaj montuje się je w przestronnych autokarach. W busach większe znaczenie ma odpowiednio duża przestrzeń na nogi, która pozwala na wygodną podróż osobom wysokim. Oglądanie widoków za oknem podczas monotonnej jazdy jest bardzo przyjemne, lecz światło padające na twarz już mniej. Dlatego w busach często są przyciemniane szyby. Nie przepuszczają światła słonecznego i przy tym nie ograniczają widoku.

Chłodzenie latem i nagrzewanie zimą 

Przebywanie w zamkniętej przestrzeni 9 osób szybko prowadzi do nagrzewania się powietrza i powstawania nieprzyjemnych zapachów, o które nietrudno w porze letniej. Dlatego bus powinien być wyposażony w sprawną klimatyzację. Oznacza to odpowiednią siłę chłodzenia świeżym, zimnym powietrzem. Klimatyzacja musi być regularnie nabijana i czyszczona z grzybów, które po pewnym czasie w niej powstają. Dla pasażerów dodatkową zaletą jest możliwość samodzielnego ustawiania siły nadmuchu oraz kierowania strumienia powietrza. Klimatyzacja potrzebna jest latem tak, jak zimą system do nagrzewania. Bez tego pasażerowi zmuszeni są siedzieć godzinami w kurtkach, czapkach i szalikach. Jest także wiele innych udogodnień, które umilają podróż – personalne oświetlenie do czytania, radio, a coraz częściej także dostęp do bezpłatnego Internetu.

bus

Kierunki naszych przewozów do Niemiec:

  • Luneburg
  • Hanover
  • Zagłębie Ruhry
  • Berlin
  • Rostock