Przewozy do Hamburga i okolic

Realizujemy regularne przewozy do Hamburga i okolic nowoczesnymi, bogato wyposażonymi busami marki Mercedes-Benz. Zapewniamy bezpieczne i komfortowe warunki przejazdów z Polski do Niemiec. Naszym celem jest satysfakcja i zadowolenie klienta, dlatego utrzymujemy najwyższe standardy obsługi przewozowej. Przewozimy osoby, paczki i korespondencję.

Belgia maska
Przewozy do Bremen i okolic

Brema, czy też po niemiecku Bremen, to jeden z najważniejszych ośrodków przemysłowych w Niemczech, cieszący się dużym zainteresowaniem Polaków. Jest to także miasto atrakcyjnie turystycznie, z wieloma zabytkami i pięknym ratuszem. Realizujemy przewozy busem do Bremen z Warszawy, Wrocławia, Poznania, Krakowa, Lublina, Częstochowy i kilku mniejszych miast.

Hamburg maska
Przewozy do Lubeki i okolic

Lubeka jest miastem o bardzo ciekawej historii i wysokich walorach turystycznych, dlatego też jest chętnie odwiedzana przez turystów z całego świata. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, przygotowaliśmy przewozy do Lubeki nowoczesnymi busami Mercedes-Benz. Realizujemy przewozy do Lubeki z Wrocławia, Warszawa, Krakowa, Poznania i innych miast.

Holandia maska

strzałka

 

Jak zadbać o bezpieczeństwo swoje i bagażu podczas podróży za granicę?

Podróże oczywiście kształcą nas i ubogacają. Ma to miejsce jednak tylko wtedy, gdy w sposób odpowiedni się do nich przygotowujemy, pamiętając o kluczowych zasadach bezpieczeństwa. O jakich kwestiach zdecydowanie nie można zapominać?

Przygotowanie do podróży

Jednym z najważniejszych etapów jest przygotowanie do wyprawy. Warto więc, aby już na kilka tygodni przed wyjazdem śledzić komunikaty prasowe, a także ostrzeżenia, które Ministerstwo Spraw Zagranicznych wydaje dla turystów. W takich komunikatach pojawiają się też adnotacje o regionach, do których w danym czasie nie zaleca się wypraw.

W zakres dbania o swoje bezpieczeństwo wchodzi także wykupienie polisy ubezpieczeniowej i to niezależnie od tego, do jakiego państwa chcemy się udać.

Bezpieczeństwo w trakcie podróży

Stała czujność jest kluczowa również podczas samej podróży. Troszcząc się o siebie i swój bagaż warto dbać przede wszystkim o to, aby nie zwracać niepotrzebnej uwagi. Noszenie drogiej biżuterii oraz ubrań sygnowanych logiem znanych domów mody może przyciągać wzrok, zwłaszcza w państwach biedniejszych, w których czyha więcej kieszonkowców. Z tego samego powodu unika się noszenia przy sobie dużej ilości gotówki, którą najlepiej pozostawiać po prostu w sejfie ulokowanym w naszym hotelu.

Źródłem niebezpieczeństwa w czasie podróży może być nawet korzystanie z ogólnodostępnych sieci WiFi. Niestety wciąż wiele osób nie zdaje sobie sprawy z tego, że takie działanie stanowi zaledwie krok do kradzieży danych, dostępów do kont bankowych, a także innych ważnych informacji.

Dbanie o bezpieczeństwo bagażu

Interesują Cię tanie i komfortowe podróże, ale też bezpieczne? Jeśli tak, to sprawdź przewóz paczek do Niemiec w naszej ofercie, który organizujemy z miast takich jak Kraków, Poznań, Warszawa, Sandomierz oraz wiele innych. Przechodząc do troski o zabrany w podróż bagaż warto pamiętać o umieszczeniu na nim zawieszki, która przyda się w przypadku jego zagubienia. Dodatkowo pieniądze oraz dokumenty warto nosić bezpośrednio przy sobie, najlepiej w nerce zapinanej wokół bioder.

bus

Kierunki naszych przewozów do Niemiec:

  • Luneburg
  • Hanover
  • Zagłębie Ruhry
  • Berlin
  • Rostock