Jakie są koszty podróży busem do Niemiec?

Wyjazdy do Niemiec są bardzo popularne w Polsce. Odwiedzamy bliskich, znajomych lub podróżujemy zawodowo. Popularną formą transportu stał się bus, ponieważ przemieszczamy się szybko i bezpiecznie, w komfortowych warunkach.

Dlaczego warto wybrać bus do Niemiec?

Podróż do Niemiec busem powinna być bezpieczna i komfortowa. Rezerwując bilet w firmie Max-Trans mamy pewność, że będziemy na miejscu zgodnie z rozkładem jazdy. Niezależnie od tego, ile godzin spędzamy w samochodzie, mamy zapewnioną komfortową jazdę, ponieważ przewoźnik zapewnia wygodne miejsca w klimatyzowanych busach. Możemy skorzystać z przejazdu od drzwi do drzwi, co jest ogromną zaletą. Kierowca przyjeżdża pod wskazany adres i zawozi nas na miejsce. Nie musimy wynajmować taksówki, żeby z bagażami dojechać na dworzec, ponieważ bus przyjeżdża pod wskazany adres. Zabiera pasażerów z całej Polski, więc zostawiamy samochód w garażu i przesiadamy się do busa, co pozwala wypocząć w podróży. Jeśli do Niemiec wybieramy się np. w celach służbowych, to bus jest lepszą opcją niż przelot samolotem, gdyż dojechanie na lotnisko, bywa problematyczne.

Jakie są koszty podróży busem do Niemiec?

Ceny biletów zależą od dystansu. Zaczynają się od 200 zł, ale wszystko zależy od odległości, jaką mamy do pokonania oraz przewozu dodatkowego bagażu.  Warto skontaktować się z firmą transportową i ustalić dokładne koszty. Jeśli chcemy skorzystać z ulgi, zarezerwujmy bilet w obie strony. Odchodzą nam inne wydatki jak: przejazd taksówką na dworzec autobusowy, kolejowy lub na lotnisko. Jeśli policzymy koszty wynajmu taryfy w Polsce i w Niemczech, bus stanie się najbardziej opłacalnym środkiem transportu. Poza tym mamy pewność, że dojedziemy na miejsce bez opóźnień, co zdarza się w wypadku pociągu. Ta kwestia jest niezmiernie istotna, gdy jesteśmy umówieni z niemieckim kontrahentem lub wybieramy się na konferencję czy seminarium. W przypadku awarii pojazdu, która zawsze może wystąpić, nie wpływa ona na czas podróży.

bus

Kierunki naszych przewozów do Niemiec:

  • Luneburg
  • Hanover
  • Zagłębie Ruhry
  • Berlin
  • Rostock