Czym jest usługa przewozu door to door?

Podróż z jednego w miejsca w drugie, nigdy nie była tak prosta i wygodna jak do tej pory. Środków lokomocji mamy do wyboru całkiem sporo, są to samoloty, statki pociągi oraz samochody. Na czym polega usługa door to door w przypadku tych ostatnich? Sprawdźmy!

Zaufana firma

Niezależnie od tego, czy będziemy mówić o transporcie dla potrzeb indywidualnych, czy służbowych warto kierować się rozsądkiem i wybierać sprawdzone firmy, jak Max-Trans. Tego rodzaju przewoźnik jest zaufany w związku z tym, że świadczy usługi zawsze w umówionym terminie, a pojazdy, którymi dysponuje, są w pełni sprawne, a więc i bezpieczne. Przewozy do Niemiec, na których skupia się przedsiębiorstwo, świadczone są z blisko 20 miast w Polsce do takich miejscowości u naszych sąsiadów jak Hamburg, Bremen, Luneburg czy Lubeka. Jednakże firma świadczy także przewozy na życzenie, oznacza to, że według różnych potrzeb oraz ustaleń możliwe jest przewiezienie z innego miasta w Polsce do zupełnie innego w Niemczech, niż te wskazane na stronie.

Usługa door to door

Jedną z najpopularniejszych usług, z których korzystają klienci, jest „door to door”, co oznacza z angielskiego dosłownie „od drzwi do drzwi”. Oznacza to, że jesteśmy odbierani z jednego miejsca i dostarczani we wskazane. W ten sposób można umówić przewóz spod bramy swojego domu i zlecić dowóz pod klatkę schodową mieszkania w miejscu docelowym. Co ważne tego rodzaju dowóz jest umawiany na konkretną godzinę, a więc mamy pewność, że przewoźnik na nas będzie czekał. Dodatkowo jednak nie musimy się spieszyć, ponieważ bez nas samochód nie odjedzie, jeśli to my go w pełni wynajęliśmy. Nie jest to możliwe np. w przypadku przewozu pociągiem czy przelotu samolotem. Do tego nie musimy dźwigać bagaży na dworzec czy lotnisko. Jest to więc najwygodniejsza forma transportu, w związku z tym, że o nic się nie musimy martwić, a przedostajemy się tam, gdzie jest to potrzebne i co ważne z wygodną opcją postoju na życzenie klienta.

bus

Kierunki naszych przewozów do Niemiec:

  • Luneburg
  • Hanover
  • Zagłębie Ruhry
  • Berlin
  • Rostock